Przeprowadzki są jedną z najbardziej stresujących dla Państwa czynności i my jako firma specjalizująca się w tego typu usłudze zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby przebiegła ona możliwie jak najsprawniej i bezstresowo dla naszych klientów. Każdą większą przeprowadzkę bez względu na jej rodzaj rozpoczynamy od oględzin. Podczas spotkania proponujemy nasze rozwiązania i proponujemy naszą pomoc przy pakowaniu oraz rozmawiamy o potrzebnych materiałach zabezpieczających oraz szacujemy przybliżony koszt. Część materiałów zabezpieczających zapewniamy Państwu bezpłatnie (taśmy, strecze, folia bąbelkowa). Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia kartonów na czas przeprowadzki.

Przeprowadzki lokalne – dokonywane są na terenie miasta lub w jego najbliższej okolicy. Naszą działalność rozpoczynamy zgodnie z wcześniejszym opisem. Pakujemy i zabezpieczamy Państwa mienie najwyższej klasy materiałami pakowymi. Wybierając naszą firmę mogą mieć Państwo pewność że przebiegnie ona sprawnie i profesjonalnie:) a Państwa mienie zostanie bezpiecznie spakowane i przetransportowane do celu. Koszt takiej przeprowadzki zależny jest od kilku czynników: liczby pięter, odległości, schodów, dostępności wind i samochodu od miejsca działania oraz od przybliżonego czasu pracy.

* minimalny czas pracy to 3 godziny

Przeprowadzki międzymiastowe- są identycznie jak lokalne. Różnicą jest tylko odległość. Za przeprowadzkę międzymiastową uważamy każdą gdzie odległość od pierwotnego miejsca zamieszkania wynosi powyżej 100 km. Trasę ustalamy z Państwem aby była ona najszybsza, a nasza usługa przebiegła w sprawny sposób. Na cenę takiej usługi ma wpływ ilość km, dostępność wind, podjazdy pod lokalizacje, ilość pieter.

Przeprowadzki międzynarodowe- zaczynamy podobnie jak lokalne i międzymiastowe czyli od spotkania organizacyjnego podczas którego dokonujemy oględzin oraz szacujemy czas, analizujemy trasę. Przeprowadzki międzynarodowe wyceniamy indywidualnie.

Przeprowadzki biur – wykonujemy w różnoraki sposób. Mogą się one odbywać zarówno w obrębie tego samego budynku, innej części miasta oraz w innej części kraju lub poza jego granicami. Pracę zaczynamy zawsze od zabezpieczenia ciągów komunikacyjnych (korytarzy, wind i w razie potrzeby luster okien etc.). Transportowane mienie zawsze jest rozstawiane wg. Państwa wytycznych. Godziny pracy oraz szacowany czas przeprowadzki umawiamy podczas spotkania organizacyjnego.

Transport bagażowy – odbieramy i przewozimy meble (zarówno ze sklepów jak i od klientów, odbiorców indywidualnych), sprzęt rtv i agd, sprzęt budowlany itp. Wycena transportu zależna jest od długości trasy oraz od ilości osób potrzebnych podczas załadunku i rozładunku. Istnieje możliwość wynajęcia samego samochodu z kierowcą gdzie Państwo sami dokonują załadunku i rozładunku.

*minimalny czas pracy to 2 godziny

Nasze dodatkowe usługi:

  • transport drogowy
  • montaż i demontaż mebli
  • utylizacja mebli i sprzętu rtv i agd